BODIROGA NAJAVLJUJE PROMENE U EVROLIGI: "Došlo vreme da pređemo na viši nivo"
NOVI predsednik Evrolige Dejan Bodiroga najavio je da će ovu organizaciju podići na viši nivo.
Foto: A.Stevanović
Bodiroga se obratio Udruženju igrača Evrolige (ELPA) prvi put posle izbora za prvog čoveka Evrolige.
- Posle 22 godine došlo je vreme da Evroligu odvedemo na novi nivo. Ovo je novi početak, a ELPA je osnov evolucije našeg takmičenja. Igrači su zvezde ovog sporta, mi ćemo nastaviti da radimo na tome da budu što je moguće prepoznatljiviji i zastupljeniji - na terenu i van njega. Želimo vam mnogo zdravlja i uspešnu sezonu - izjavio je Bodiroga, preneo je zvanični sajt Evrolige.
Generalna skupština ELPA je odlučila da Kajl Hajns, Adam Hanga i Nikola Kalinić budu ponovo izabrani za potpredsednike ELPA. Predsednik ELPA je Tornike Šengelija, a njegovi potpredsednici Điđi Datome i Džejson Grejndžer, koji ostaje u Upravnom odboru kao predstavnik igrača Evrokupa.
Nova sezona u Evroligi počinje šestog oktobra.
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)