KRALJEVO JE GRAD SPORTA Predsednik KSS očekuje bolje dane za košarku u gradu na Ibru
Legenda naše košarke i aktuelni predsednik Košarkaškog saveza Srbije Predrag Danilović na svečanosti povodom proglašenja najboljeg sportiste Kraljeva u prošloj godini istakao je da očekuje bolje dane za magičnu igru pod obručima u gradu na Ibru.
G.Šljivić
- Ništa novo neću reći kada kažem da je Kraljevo uvek bilo sportski grad, po meni prvenstveno košarkaški. Verovatno je to malo i subjektivno jer sam za ovaj grad i Slogu uvek imao velike emocije, kao što je to i danas slučaj – rekao je Danilović.
On je naglasio i da ga posebno raduje što je Sloga, simbol košarke u ovom delu Srbije, na dobrom putu da se posle višegodišnjeg tavorenja konačno vrati tamo gde po svemu i pripada.
- Zna se šta Sloga znači za našu košarku i verujem da će se uskoro naći na velikoj sceni – poručio je prvi čovek KSS čestitajući svim laureatima na izboru za najboljeg sportistu Kraljeva u 2021. godini.
Preporučujemo
TOTENHEM PRONAŠAO TRENERA: Ništa od Poketina, Hrvat preuzeo tim iz Londona
13. 02. 2026. u 15:48
"OČEKUJE SE ČAROBNI ŠTAPIĆ OD MENE..." Nenad Lalatović pred debi na klupi Novog Pazara
13. 02. 2026. u 14:57
PIZA JE JESENAS ŠOKIRALA SAN SIRO: Rosoneri dolaze u Toskanu po osvetu i tri boda za ostanak u trci na skudeto
MILAN gostuje Pizi u 25. kolu Serije A. Domaćin je drugi otpozadi sa malim izgledima za opstanak, dok su "rosoneri" sve dalje od prvog mesta koje drži njihov gradski rival Inter.
13. 02. 2026. u 09:22
TENIS JE ZATEČEN: Novak Đoković digao ruke!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se najboljeg igrača sveta svih vremena.
11. 02. 2026. u 16:13
HTELA DA OPROSTI PRELjUBU? Šta se stvarno desilo između Ane i Bastija
ŠTA se stvarno desilo između Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera?
13. 02. 2026. u 07:51
Komentari (0)