LUDILO U DENVERU: Jokićeva braća zaludela Amere (VIDEO)
BRAĆA Nikole Jokića su preko noći postali hit u SAD.
Foto: Tviter
Jedan stariji navijač Denvera došao je na meč protiv Portlanda u majici sa natpisom "pratilac braće Jokić".
„Izgledaju kao mafijaši“: Mračna strana braće Jokić, plaši ih se i as Denvera
Otvaranje tviter naloga je donelo veliki broj pratilaca Strahinji i Nemanji, koji su ovo učinili samo da bi pripretili Markusu i Markifu Morisu, u slučaju da im padne na pamet da napadnu Nikolu.
Nikola Jokić je nokautirao Markifa na meču protiv Majamija, odslužio je kaznu, a već prva utakmica bila je prilika da navijači pokažu privrženost Jokićima.
Napravili su majice sa porodičnom slikom, na kojoj je i Nikolina supruga Natalija.
Majice se mogu naći i na raznim sajtovima za dvadesetak dolara, a Jokićeva braća i dalje su viral u Americi.
Podsetimo, Jokić je propustio duel protiv Indijane zbog suspenzije koju je zaradio udaranjem Markifa Morisa.
U međuvremenu se situacija dodatno rasplamsala kada je Markifov brat krenuo da proziva Jokića, da bi se onda i Strahinja i Nemanja uključili u celu priču.
Sve to je dovelo do situacije da se više priča o potencijalnom fizičkom sukobu braće, nego o samoj igri.
BONUS VIDEO
Preporučujemo
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)