"NISMO FAVORITI": Argentinac o tome ko i zašto ima prednost u finalu Svetskog prvenstva sa Francuskom
GOLMAN argentinske fudbalske reprezentacije Emilijano Martinez izjavio je danas da njegova selekcija nije favorit u finalu Svetskog prvenstva u Kataru protiv Francuske.
FOTO: Tanjug/AP
Čuvar mreže Aston Vile i saigrači se najviše uzdaju u Lionela Mesija.
- Ne volim da ljudi pričaju da smo favoriti. Ne osećamo se kao da smo superiorni, a ni suprotno. Uvek govorim da je naša prednost što imamo najboljeg igrača na svetu - Lionela Mesija. Mislio sam da nikad neću videti boljeg igrača nego što je bio Mesi na Kopa Americi 2021. godine, ali na ovom Svetskom prvenstvu on je još bolji - izjavio je Martinez na konferenciji za novinare u Dohi.
On je za reprezentaciju Argentine debitovao prošle godine.
- Tokom finala Svetskog prvenstva 2014. godine pripremao sam roštilj za svoju porodicu. U Rusiji 2018. sam bio na tribinama s bratom i rekao sam mu da ću biti na terenu na narednom finalu - naveo je argentinski golman.
Finale između Argentine i Francuske biće odigrano ove nedelje od 16 sati.
Preporučujemo
ALBANCI MASOVNO PRESTAJU DA NAVIJAJU ZA ARGENTINU: Za sve je kriva scena iz Srbije
17. 12. 2022. u 15:31
I HRVATSKA IZNENAĐENA: Evo šta je hrvatski političar uradio zbog Siniše Mihajlovića
17. 12. 2022. u 20:24
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)