FUDBALERI reprezentacije Srbije su u grupi "G" započeli takmičenje na Svetskom prvenstvu. Četa Dragana Stojkovića Piksija odmerila je snage sa Brazilom koji je slavio rezultatom 2:0, a ujedno i pokazao zbog čega važi za jednog od glavnih kandidata za trofej.

Svrake

24.11.2022. 22:16

Najbolji igrač je bila usrana svraka. Ovo nisu bili orlovi, ovo su usrane svrake a trener gavran. Užas šta su oni radili na terenu. Bez duela, bez trčanja, brazilci su se dodavali kao na treningu . Bedno, glupo do bola. Sramna utakmica za istoriju najglupljih momenata u fudbalu.

Pedjolino

24.11.2022. 22:52

Ljudi, jel smo mi gledali istu utakmicu! Sta ovaj Piksi prica da smo bili egal prvo poluvreme! Pa mi bre za 90 min nismo sutnuli u gol, koga pravi blesavog! Ljudi se igrali s nama, u prvom poluvremenu su imali dva dodavanja kroz celu nasu odbranu je lopta prosla, nego nas golman spasio! Parkirao baja bus pred gol i misli da igra, ja jesam zvezdas,ali brate takav fudbal se ne igra vise!

Rasinac

25.11.2022. 01:11

Жао ми је Живковића, момак је баш био расположен да игра за Србију. Када је неко тако расположен, пожртвован и доступан за саиграче онда је главна мотивациона карика у том тренутку. Андрија само што није заплакао када га је селектор заменио. Одмах после замене уследио је први гол за Бразил. У колективном спорту нема најбољег, екипа је најбоља а сваки играч треба да је најбољи на свом месту.

Master

25.11.2022. 04:23

Ovo je pocetka kraja,bolje Ici kuci,ovakva igra nije ni za sorsko takmicenje, semi golmana,gomila primadona Koji ne zasluzuju dress srbije.