DRAMA U PRIMERI: Gube i Real i Atletiko posle 25 minuta igre (VIDEO)
SUDEĆI po početku utakmica poslednjeg kola Primera lige, očekuje nas najuzbudljivija borba za titulu još od legendarnog Đukićevog penala 1994. godine.
FOTO: EPA
Samo pobeda "igra" Realu i to pod uslovom da Atletiko ne pobedi, a posle 25 minuta obe ekipe gube sa 1:0!
Valjadolid je u vođstvo došao u 18. minutu golom Oskara Plana, koji ljubičasto-belima i dalje ne garantuje opstanak jer i Ueska i Elče imaju po bod u džepu.
Viljareal od koga niko nije očekivao da zapne pred finale Lige Evrope, ipak vodi u Madridu protiv Reala i to golom Pina iz 20. minuta.
Preporučujemo
BUNDESLIGA: Verder se priružio Šalkeu u Cvajti, ekipa iz Bremena ispala posle 40 godina
22. 05. 2021. u 17:57
POČELO SLAVLjE DELIJA: Ulicama Beograda viore se crveno-bele zastave (VIDEO)
22. 05. 2021. u 17:14
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)