SKORO TRI MESECA ČEKAO NA GOL: Prijović pogodio u važnoj pobedi Al Itihada (VIDEO)

20. 05. 2021. u 21:17

MUČIO se Aleksandar Prijović sa formorm, ali danas je uspeo da pogodio u pobedi Al Itihada nad Abhom 2:1 u 28. kolu lige Saudijske Arabije.

СКОРО ТРИ МЕСЕЦА ЧЕКАО НА ГОЛ: Пријовић погодио у важној победи Ал Итихада (ВИДЕО)

Srpski napadač je u sedmom minutu lepo primio loptu na 25 metara od gola rivala i onda poslao neodbranjiv projektil u mrežu. Bio mu je to prvi gol posle skoro tri meseca golgeterske pauze i šest vezanih mečeva na kojima nije bio strelac.

Drugi pogodak za goste postigao je Al Malki, dok je jedini strelac za domaće bio Al Jaman.

U 72. minutu je zaradio žuti karton pa ga je trener ubrzo zamenio, a njegov tim je sada na trećoj poziciji sa pet bodova manje od lidera Al Hilala i bodom manje od drugoplasiranog Al Šababa.

Do kraja prvenstva su još dva kola, a Al Itihad juri Al Šabab u borbi za plasman u Ligu šampiona Azije. Drugo mesto donosi direktan plasman, a treće plasman u kvalifikacije.

Podsetimo, u poslednje vreme se pominjali da je za srpskog napadača interesovanje pokazala Crvena zvezda.