NA POMOLU VELIKI PREOKRET U FSS: LJajić umesto Kokeze, Mažić brine o suđenju
ODLASKOM Slaviše Kokeze sa čela Fudbalskog saveza Srbije, u krovnoj fudbalskoj organizaciji je nastao "vakuum" koji ne bi trebalo još dugo da potraje.
FOTO: FSS/Printskrin
Po saznanjima "Novosti", na Terazijama se već ozbiljno iskristalisao prvi favorit za upražnjenu predsedničku fotelju u FSS, a reč je o Rasimu Ljajiću.
Foto Tanjug/I. Marinković
Najozbiljniji kandidat za prvog čoveka Sudijske komisije je Milorad Mažić...
Opširnije pročitajte sutra u štampanom izdanju Večernjih novosti.
Preporučujemo
UEFA UZIMA STVAR U SVOJE RUKE: Drakonska kazna očekuje srpski fudbal i klubove
10. 05. 2021. u 11:12 >> 14:03
REAL U PROBLEMU, SELTA SANjA NOVI UDARAC: "Nebeskoplavi" jure duplu pobedu nad Madriđanima!
"KRALjEVIĆI" dolaze u Vigo posle dva uzastopna ligaška poraza, dok je Selta u seriji pobeda i veruje da na "Balaidosu" (21.00) može ponovo da iznenadi velikog rivala kao što je učinila u prvom delu sezone (2:0).
06. 03. 2026. u 07:00
IRAN NAPADNUT, A RUSIJA KAŽNjENA! Sergej Lavrov o onome što šta rade Amerika i Izrael, a kako u svemu prolaze Rusi
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. U najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" upleteni su i Iran, ali i Sjedinjene Američke Države i Izrael koji su Irance napali, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze.
05. 03. 2026. u 12:19
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (4)