LUDILO U RUMUNIJI: Kluž došao do boda u 93. minutu, komična reakcija golmana (VIDEO)

03. 05. 2021. u 22:28

UZBUDLjIV je bio duel FCSB i Kluža.

ЛУДИЛО У РУМУНИЈИ: Клуж дошао до бода у 93. минуту, комична реакција голмана (ВИДЕО)

Najtrofejniji tim Rumunije ispustio je pobedu u velikom derbiju.

Domaći sastav vodio je od 19. minuta, smešila im se pobeda nakon dva poraza i to protiv aktuelnog šampiona. Ipak u sudijskokj nadoknadi Andrej Burka, iskusni defanzivac Kluža prerastao je u junaka.

Od tragičara do junaka nije tako dug put. Burka je u 19. minutu napravio penal. Strelac je bio Tanase.

Kada su svi već upisali pobedu - šok! Ćiprijan Deak je centrirao, a Andrej Burka glavom pogađa za konačnih 1:1.

Treba reći da se golman domaćina nije proslavio intervencijom. Imajući u vidu narav gazde FCSB-a Điđija Bekalija mladi Andrej Vlad lako bi zbog ovakvog gola mogao i otkaz da dobije.