SADIK BRILJIRA U ALMERIJI: Bivši napadač Partizana postigao dva gola za osam minuta (VIDEO)

01. 05. 2021. u 19:33

BLISTA Umar Sadik u dresu Almerije. Ova ekipa igra na svom terenu utakmicu 37. kola Segunde protiv Ovijeda, a prvo poluvreme obeležio je bivši igrač Partizana koji je postigao dva gola.

САДИК БРИЉИРА У АЛМЕРИЈИ: Бивши нападач Партизана постигао два гола за осам минута (ВИДЕО)

Prvi pogodak je postigao u 22. minutu meča, kada je iz jedanaesterca desnom nogom poslao neodbranjivu loptu u donji desni ugao golmana gostiju. Pogodak pogledajte OVDE!

Potom je osam minuta kasnije posle asistencije Akiemea sa leve strane š utirao levom nogom i loptu smestio u levi donji ugao - 2:0. Gol možete da pogledate OVDE!

Vrlo lako je Nigerijac mogao do het-trika u prvom delu igre, ali mu Korpas nije dozvolio da izvede penal u 16. minutu, a Španac nije realizovao najstrožu kaznu.

Sadik briljira ove sezone, sa ova dva gola došao je do brojke od 18 pogodaka u Segundi i trenutno je treći strelac lige - ispred njega su samo Uroš Đurđević 21 i Raul de Tomas iz Espanjola sa 20.