LIVERPUL SVE DALJE OD LIGE ŠAMPIONA: NJukasl izvukao bod u petom minutu nadoknade!

24. 04. 2021. u 15:36

UZBUDLjIV su meč na Enfildu odigrali Liverpul i Njukasl. "Svrake" su do boda došli u petom minutu nadoknade.

ЛИВЕРПУЛ СВЕ ДАЉЕ ОД ЛИГЕ ШАМПИОНА: Њукасл извукао бод у петом минуту надокнаде!

Nakon tri minuta igre Mohamed Salah doveo je "Redse" u vođstvo. Natrčao je egipatski fudbaler na odbitak, te ga je poslao u gornji desni ugao za radost svog tima.

Imao je u nekoliko navrata Alison posla, prvo je Šon Longstav imao priliku, odbranio je Brazilac. Potom je gol poništen zbog ofsajda u nastavku istog napada.

Oslobodili su se domaći pritiska, te je u 27. minutu Martinu Dubravki pretio Sadio Mane, dva minuta posle i Diogo Žota, kao i Mohamed Salah, ali nisu uspeli da zatresu mrežu.

Odolevali su do kraja meča napadima igrači Njukasla, u 93. minutu došli su i do gola preko Kaluma Vilsona.

Ipak, nakon pregleda VAR snimka, gol je poništen, a sreća je pogledala goste. Džozef Vilok dolazi do lopte unutar šesnaesterca i postavlja konačnih 1:1.