POSEBNO IZNENAĐENJE ZA FUDBALERE ZVEZDE: Navijači porukom žele da motivišu igrače pred derbi
SREDA je dan rezervisan za "večiti derbi" - 164. po redu, a domaćin najveće utakmice srpskog fudbala je Crvena zvezda, čije igrače je dočekalo iznenađenje na današnjem treningu.
FOTO: FK Crvena zvezda
Izabranici Dejana Stankovića izašli su na pomoćni teren stadiona "Rajko Mitić" kako bi odradili jedan od poslednjih treninga pred duel sa Partizanom, a navijači, popularne "delije" su im jasnom porukom pokazali šta traže od njih na tom duelu.
Naime, na tribini je stajao transparent sa natpisom:
- Od trebe tražim samo da kao lav se boriš. Ko igra dole na travi nek srce ostavi za našu pobedu.
FOTO: FK Crvena zvezda
Da li će ovo biti dodatni motiv za Milana Borjana i drugove ostaje da vidi u sredu od 18 sati kada počinje utakmica.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ČESTITKE BELINGEMU I SUDIJAMA!" Oglasio se otac Erlinga Halanda nakon ispadanja Norveške sa Mundijala
Bivši norveški fudbaler Alf-Inge Haland, otac zvezde "vikinga" Erlinga Halanda, oglasio se na društvenim mrežama nakon ispadanja Norveške od Engleske, i to prozvavši sudije.
12. 07. 2026. u 12:30
PARTIZAN ZAVRŠIO PLEJMEJKERA! Bivši saigrač Miloša Teodosića oblači crno-beli dres
Doskorašnji košarkaš Virtusa, Alesandro Pajola, uskoro će postati novi košarkaš Partizana.
11. 07. 2026. u 20:46
SADA I ZVANIČNO! Dušan Alimpijević produžio ugovor do 2028. godine
Sada je stigla i potvrda, Dušan Alimpijević, produžio je ugovor sa Bešiktašem do 2028. godine.
12. 07. 2026. u 18:26
Komentari (0)