SRBIN REŽIRAO PREOKRET HEREVENA: Srbin precizan sa "bele tačke" (VIDEO)

04. 04. 2021. u 19:54

TADIĆ je postigao 14. gol u sezoni, u preokretu protiv Herevena.

СРБИН РЕЖИРАО ПРЕОКРЕТ ХЕРЕВЕНА: Србин прецизан са беле тачке (ВИДЕО)

Fudbaleri Ajaksa ostvarili su još jednu pobedu koja ih je za korak primakla novoj tituli u šampionatu Holandije.

Ovoga puta je pao Herenven nakon preokreta sa 2:1 u 28. kolu, a strelac prvog gola "kopljanik" bio je Dušan Tadić sa bele tačke.

Nakon pogotka Van Bergena u 27. minutu, Herenven je hitao ka eventualnom iznenađenju, ali ubrzo su zaustavljen na tom putu od strane kapitena srpske reprezentativacije, Dušana Tadića, koji je u 36. minutu izveo jedanaesterac i bio precizan za poravnanje rezultata.

Pobedu je doneo Haler u 61. minutu na asistenciju Martineza i Ajaks sada ponovo ima 11 bodova više i utakmicu manje od drugoplasiranog PSV-a.