LUDA UTAKMICA U LUČANIMA: Neverovatni promašaji, golovi kao u igrici, a gde je odbrana? (VIDEO)

03. 04. 2021. u 15:32

FUDBALERI Mladosti savladali su Radnički iz Niša ubedljivim rezultatom 4:1.

ЛУДА УТАКМИЦА У ЛУЧАНИМА: Невероватни промашаји, голови као у игрици, а где је одбрана? (ВИДЕО)

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, a nije da domaćin nije imao svojih šansi. Pokušavali su Lučanci, ali je izostala završnica. Nakon 45 minuta igre bilo je 0:0, a da je moglo da bude golova, sigurno je da jeste.

Ništa manje uzbudljivo nije bilo ni drugo poluvreme. Bojović je strelac bio u 62 i 71 minutu, činilo se da je odbrana Radničkog u drugom poluvremenu ostala u svlačionici, te je domaćin sa velikom lakoćom dolazio do gola gostiju, a kod prvog su Nišlije od sudije Zorana Širokog tražili ofsajd.

U nastavku je dva gola postigao Lazar Jovanović, prvi u  74. minutu, a drugi deset minuta kasnije.

Veljko Trifunović je šutirao van šesnaest, a lopta je nezgodno odskočila i prevarila Maksima Milovića, te smo videli gol kao u video igrici, neobjašnjivo... Pogledajte sva dešavanja iz Lučana: