ŠVEDSKA "RAZBILA" TZV. KOSOVO: "Petarda" Severne Makedonije

28. 03. 2021. u 22:40

UZBUDLjIVO je bilo u večernjim mečevima. A u mečevima od 20:45 najviše golova videli smo u Makedoniji.

ШВЕДСКА РАЗБИЛА ТЗВ. КОСОВО: Петарда Северне Македоније

Fudbaleri Švedske savladali su tzv. Kosovo na gostovanju u Prištini 3:0. Već nakon 45 igre gosti su imali prednost od dva gola. Augustinson je u 12. minutu na proigravanje Ibrahimovića zatresao mrežu, a potom je u 35. minutu i Isak doneo radost Šveđanima. Larnosn je sa "bele tačke" postavio konačnih 3:1.

Austrija Aleksandra Dragovića slavila je protiv Farskih Ostrva 3:1. Prvi gol delo je bio upravo fudbalera koji je na meti Crvene zvezde. Iako su od 19. minuta gosti bili u prednosti golom Natestada. Do poluvremena upisali su se Baumgartner, a potom i Kalajdžić za konačnih 3:1.

Rumunija je dočekala Nemačku, a "Panceri" su slavili 1:0, golom Gnabrija u 17. minutu.

Istim rezultatom slavila je i Švajcarska protiv Litvanije. Jedini gol postigao je Šaćiri u 2. minutu meča.

Italijani su savladali Bugarsku sa 2:0 na gostovanju. Beloti je sa penala doneo vođstvo u 43. minutu. Da bi konačan rezultat postavio Lokateli u 83. minutu.

Golova je bilo i u Makedoniji. Slavila je Severna Makedonija protiv Lihtenštajna 5:0. Prvi gol postigao je Bardhi u 7. minutu. Potom je Trajkovski u 51. i 54. minutu povisio na 3:0, Upisao se i Elmas u 62. minutu, a konačnih 5:0 postavio je Nestorovski sa penala u 82. minutu.