ZVEZDA SE LJUTILA ZBOG KORNERA, ŠTA TEK ATALANTA DA KAŽE: Sudija svirao kraj kada je tim iz Bergama bio u gol-šansi (VIDEO)

17. 03. 2021. u 09:10

CRVENA zvezda je na meču sa Milanom bila ljuta na sudija Hesusa Hila Manzana što nije dozvolio da se izvede korner. Šta tek da kažu fudbaler Atalanta zbog onoga što je njima uradio glavni arbitar na meču sa Real Madridom.

ЗВЕЗДА СЕ ЉУТИЛА ЗБОГ КОРНЕРА, ШТА ТЕК АТАЛАНТА ДА КАЖЕ: Судија свирао крај када је тим из Бергама био у гол-шанси (ВИДЕО)

Tim iz Bergama se našao u gol-šansi u finišu prvog poluvremena. Luis Murijel je dobio loptu između Ramosa i Varana, našao se u izglednoj poziciji, ali je onda na scenu stupio sudija iz Holandije Dani Makeli koji je odlučio da svira kraj.

Istina, nije bilo mnogo izgubljenog vremena u prvom delu utakmice na stadionu "Alfredo di Stefano", ali pošto je Real Madrid postigao gol preko Benzeme i to proslavio - jasno je da je bilo prostora za makar minimalnu nadoknadu od jednog minuta.

Atalanta se borila, no nije uspela da stigne prednost Reala, pa su Madriđani prošli dalje sa ukupnim rezultatom 4:1.