KOSTIĆ IGRA FUDBAL ŽIVOTA: Filip počeo da trese mreže, pogodio u remiju Ajntrahta (VIDEO)

06. 03. 2021. u 17:49

FILIP Kostić igra sjajno ove sezone. Briljira kada su asistencije u pitanju, ali sada je postigao i gol za Ajntraht.

КОСТИЋ ИГРА ФУДБАЛ ЖИВОТА: Филип почео да тресе мреже, погодио у ремију Ајнтрахта (ВИДЕО)

Tim iz Frankfurta je odigrao nerešeno na svom terenu protiv Štutgarta (1:1), a krilni napadač i Luka Jović našli su se u prvoj postavi.

Kostić se u strelce upisao najpre u 55. minutu, ali je tada nakon gledanja VAR-a pogodak poništen. U ofsajdu se našao Jović u samom začetku akcije.

OVDE možete da vidite poništen pogodak.

Ipak, to nije sprečilo Kragujevčanina da se upiše u strelce. Igrao se 69. minut kada je dao izjednačujući gol, ispostaviće se i poslednji na utakmici.

Kostić igra fudbal života u poslednjih dva meseca. On je za to vreme uspeo da postigne tri gola i upiše čak 10 asistentica. Složićete se, impresivno!

Ajntraht je posle ovog pomalo iznenađujućeg remija ostao na četvrtom mestu na tabeli sa 43 boda, dok je Štutgart deveti sa 33 boda.