DRUGI GOL U SERIJI A: Ivan Ilić pogodio u remiju Verone (VIDEO)

20. 02. 2021. u 21:46

VERONA igra lep fudbal i dopadljiv fudbal. Ovaj tim je odigrao 2:2 u gostima protiv Đenove u 23. kolu Serije A, a prvi gol postigao je Ivan Ilić.

ДРУГИ ГОЛ У СЕРИЈИ А: Иван Илић погодио у ремију Вероне (ВИДЕО)

Hrvatski stručnjak Ivica Jurić se ne libi da pruži šansu mladom vezisti, koji mu to vraća dobrim igrama. Ovo je nekadašnjem igraču Crvene zvezde bio drugi gol u prvenstvu Italije.

Igrao se 17. minut kada je sprksi fudbaler iskoristio asistenciju Baraka i sa nekih 11 metara zakucao loptu u mrežu domaćina.

Đenova je preko Šomudorova došla do izjednačenja, ali je novo vođstvo Veroni doneo Faraoni.

Ipak, domaćin je do boda došao u četvrtom minutu nadoknade, a strelac je bio hrvatski igrač Milan Badelj.

Verona zauzima osmo mestu na tabeli sa 34 boda, dok je tim sa "Luiđi Fereris" stadiona na 12. mestu na tabeli Serije A sa 24 boda.

Gol srpskog veziste možete videti u videu ispod teksta na 0:20.