LIGA EVROPE: Tadić strelac u pobedi Ajaksa

18. 02. 2021. u 22:50

FUDBALERI Ajaksa savladali su Lil sa 2:1 na gostovanju, a reprezentativac Srbije Dušan Tadić bio je strelac prvog gola kopljanika sa bele tačke.

ЛИГА ЕВРОПЕ: Тадић стрелац у победи Ајакса

Foto Tanjug

Poveli su domaći golom Vee u 72, Tadić je poravnao u 87, a konačan rezultat postavio je Brobi dva minuta kasnije.

Granada je stekla značajan kapital od 2:0 pred revanš u Napulju, golovima Herere i Kenedija.

Isti rezultat, ali u gostima ostvario je Viljareal protiv Salcburga, baš kao i Šahtjor protiv Makabija.

Prava drama viđena je u Antverpenu gde je Borna Barišić u 90. minutu doneo pobedu od 4:3 Rendžersu koji je do 85. minuta gubio 3:2. Na ovom meču viđena su tri penala i jedan crveni karton.

Goelada je viđena i u Norveškoj gde su Molde i Hofenhajm remizirali 3:3, a nerešeno je bilo i  u derbiju nekadašnjih evropskih velikana Benfike i Arsenala 1:1.