BOEMSKI ŽIVOT: Savo Milošević u sevdahu, slavi li novi posao?

Александар Илић
Aleksandar Ilić

27. 01. 2021. u 21:26

MESTO selektora Srbije upražnjeno je, a srpska javnost željno isčekuje naslednika Ljubiše Tumbakovića

БОЕМСКИ ЖИВОТ: Саво Милошевић у севдаху, слави ли нови посао?

FOTO: M. Vukadinović

Glavni je kandidat za selektorsku poziciju Dragan Stojković, a spekuliše se da je jedan od kandidata i Savo Milošević. 

Nema i dalje zvaničnih potvrda ko će voditi Srbiju ka Svetskom prvenstvu u Kataru, a Savo Milošević je uslikan u zanimljivom, nadasve slavljeničkom ambijentu. 

Na Instagramu je osvanuo snimak nekadašnjeg trenera Partizana kako slavi, uhvatio se i mikrofona, što za njega nije ništa neobično. Deo javnosti smatra da nekadašnji fudbaler proslavlja upravo dogovor sa fudbalskim savezom Srbije. 

Ipak, deo javnosti veruje da se radi o nešto spontanijoj proslavi srpskog stručnjaka. 

FOTO: Printskrin/Instagram/jovanamiletic_

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)