POTPREDSEDNIK PARTIZANA U BOLNICI: Vuletić ima jednostranu upalu pluća
POTPREDSEDNIK Partizana Vladimir Vuletić nalazi se u bolnici u Antaliji zbog jednostrane upale pluća, saznaju “Novosti”.
FOTO: M. Vukadinović
Čelnik crno-belih je po prijemu u bolnicu bio negativan na virus korona, ali mu je utvrđena akutna bakterijska pneumonija pluca zbog čega je odmah hospitalizovan i trenutno se nalazi na kiseoničkoj terapiji pod budnim okom lekara u bolnici u ovom turskom gradu.
Vuletić je tokom današnjeg dana trebalo da se vrati u Beograd, ali je zadržan na lečenju u Antaliji dok se situacija ne normalizuje u potpunosti.
Preporučujemo
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za subotu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
28. 02. 2026. u 07:00
"ZELENSKI, MOLIMO TE, VRATI GA SA FRONTA!" Ukrajina u šoku, nasilno mobilisan svetski šampion i odmah poslat u JURIŠNIKE
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i potez koji ima veze sa sportom.
28. 02. 2026. u 21:19
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)