DOŠAO NA TRENING U DRESU LJUTOG RIVALA: Obezbeđenje ga izbacilo i zaključali vrata
ZAMISLITE scenu u kojoj fudbaler Zvezde ili Partizana dođe na klupski trening u dresu večitog rivala - e, tako nešto se desilo u Belgiji.
EPA-EFE/OLIVIER HOSLET
Fudbaler Antverpena Didije Lamkel Ze pojavio se na treningu Antverpena u dresu Anderlehta, a šokirana uprava kluba zaključala je vrata i nije dozvolila Kameruncu da uđe u prostorije kluba.
Lamkel Ze je izvei ovaj performans da bi izrazio revolt pošto uprava Antverpena ne želi da ga pusti u grčki Panatinaikos.
Postigao je samo jeda ngol na ukupno pet utakmica na kojima je nastupio ove sezone, ali Antverpen ne žli da ga pusti u Grčku, a pitanje je da li će mu posle ovoga dozvoliti i da trenira sa prvim timom.
Preporučujemo
"ĐAVOLI" IMAJU BISER U SVOJIM REDOVIMA: Fudbaler Mančestera najskuplji igrač sveta!
06. 01. 2021. u 14:55
PROBLEMI ZA MILAN: Ante Rebić i Rade Krunić pozitivni na korona virus
06. 01. 2021. u 14:30
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)