PANTELIĆ NEMA DILEMU: Srbija želi Piksija
RANIJE u toku dana, u medijima se pojavila informacija da će ili Savo Milošević ili Dragan Stojković biti novi selektor Srbije.
Marko Pantelić i Ljubiša Tumbaković Foto N. Paraušić
"Kao neko ko je dobio mandat od Izvršnog odbora FS S da predloži selektora, a iza svega stojim svojim imenom i prezimenom, želim da istaknem da fudbalska Srbija, od severa do juga, želi Dragana Stojkovića za selektora", izjavio je zamenik predsednika FSS Marko Pantelić povodom spekulacija u medijima na temu izbora selektora A reprezentacije.
Ranije danas, pojedini mediji su objavili da je Savo Milošević "viđen" kao novi selektor.
"Sa Piksijem su obavljeni razgovori i nije sporna njegova želja, ali mora o svemu da razmisli jer poznato je da ima obaveze u Kini. I to je jedina istina kada se radi o izboru selektora nacionalnog tima. Dragan Stojković je bio i ostao naš prvi izbor, razgovarali smo otvoreno i svi bismo bili srećni kada bi se prihvatio selektorskog posla", rekao je Pantelić Tanjugu.
Ne želim ni gram sumnje u našu iskrenu želju da poverimo ovu odgovornu funkciju legendi srpskog i jugoslovenskog fudbala, podvukao je Pantelić.
"Očekujemo narednih dana Stojkovićev odgovor, nadamo se pozitivan, i to je jedini razlog zašto još nismo izabrali novog selektora. Savez, znači, nije sporan, Srbija hoće Piksija, odluka je samo na Piksiju. Sve bi, dakle, trebalo da bude poznato u narednih nekoliko dana, jer iskreno više nemamo vremena da čekamo i mora uskoro da se izađe sa definitivnim predlogom pred IO FSS", istakao je Pantelić.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
PIKSI ČEKA SAMO POTPIS: Pregovori sa FS Srbije u završnoj fazi
27. 12. 2020. u 23:10 >> 20:13
KUVA SE U REPREZENTACIJI: Dragan Stojković i FSS obavili neformalne razgovore...
25. 12. 2020. u 19:07 >> 19:07
KRUG JE SUŽEN ZA JEDNO IME: Kandidat za selektora Srbije sebe precrtao ovim potezom!
23. 12. 2020. u 08:45
"OPUŠTENA" UTAKMICA: Bivši prvaci Nemačke igraju bez pritiska, ali Dortmund bi mogao ostvariti lep jubilej
BORUSIJA Dortmund će u poslednjem kolu Bundeslige gostovati Verderu na "Veser stadionu" (15.30) željna da sezonu završi sa najvećim brojem bodova još od 2018. godine i tako dokaže da je dosta napredovala pod Nikom Kovačem.
16. 05. 2026. u 07:00
BARSELONA ŠIROM OTVORILA VRATA SRBINU! Dušan Vlahović je ovo čekao celog života!
Najnovije vesti koje su vezane za fudbalske transfere tiču se, možda, i napadača fudbalske reprezentacije Srbije: Dušan Vlahović mogao bi da zaigra na skroz neočekivanom mestu. A jednom od najslavnijih kada se radi o ovom sportu.
16. 05. 2026. u 16:07
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)