NJUKASL NE ZNA ZA POBEDU: Lester održava korak sa vrhom tabele!

03. 01. 2021. u 17:40

ŠEST utakmica ne zna za pobedu Njukasl, a večeras im je trijumf odneo Lester.

ЊУКАСЛ НЕ ЗНА ЗА ПОБЕДУ: Лестер одржава корак са врхом табеле!

Lester je u okviru 17. kola engleske Premijer lige kao gost savladao Njukasl rezultatom 2:1.

Odlično su "lisice" otvorile meč, uspele su i da postignu gol na početku, ali je on bio poništen zbog ofsajda Vardija.

Posle nešto mirnijeg prvog dela susreta, usledio je nastavak koji je i rešio pitanje pobednika.

Igrao se 55. minut kada je Vardi odigrao povratnu loptu Džejmsu Medisonu koji je rutinski savladao Darloua.

Lester je povisio prednost u 72. minutu kada je pogodio Juri Tilemans, da bi deset minuta kasnije rezervista Endi Kerol samo tri minuta po ulasku u igru smanjio zaostatak "svraka".

Uzvratio je Lester preko Barnsa čiji je udarac u finišu meča odbranio Darlou, pa promene rezultata na Sen Džejms Parku nije bilo.