NEVERICA U MADRIDU: Ramos se nije dogovorio sa Realom i već na pragu drugog kluba
ŠPANSKI fudbalski reprezentativac i kapiten Reala Serhio Ramos nije uspeo da se dogovori oko produžetka ugovora i kako se nagađa na leto bi, ukoliko se nešto ne promeni mogao da se preseli u Pari Sen Žermen, koji bi u narednim satima trebalo da na mesto trenera postavi Maurisija Poketina.
Foto: EPA-EFE/JuanJo Martin
Kapiten Reala je pristao na smanjenje plate, ali je tražio novi dvogodišnji ugovor, dok uprava i predsednik Florentino Perez, nude samo jednogodišnji.
Sa druge strane, klub iz Pariza i ponudi Ramosu čak trogodišnji ugovor i bolje finansijske uslove nego što mu ih je nudio "kraljevski klub", sa ciljem da se Ramos kao slobodan igrač u junu preseli na "Park prinčeva".
Ramos je u načelu dao pristanak na ponudu PSŽ-a, Real je na potezu.
Preporučujemo
OVO ĆE UNIŠTITI FUDBAL: Predrag Mijatović ogorčen novonastalom situacijom...
26. 12. 2020. u 19:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAŽE SE PRVI BODOVI U SEZONI: Radničkom domaći teren glavni adut protiv Brđana
DRUGO kolo Superlige Srbije otvoriće obračun dva tima koja su prvenstvo započela porazom, Radnički iz Niša i Čukarički koji se sastaju na "Čairu" od 17.30.
25. 07. 2026. u 07:00
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
Srbin autom "pregazio" Dunav i stigao do Hrvatske "ilegalno" - kad moćna reka presuši (FOTO)
POSEBNU pažnju privukao je vozač automobila sa srpskim registarskim oznakama, koji je preko gotovo isušenog dela korita stigao do Vukovarske ade.
24. 07. 2026. u 20:35 >> 20:36
Komentari (0)