CRVENO-BELI STIGLI U ČEŠKU: Igrači Zvezde testirani na virus korona u kasnim satima
FUDBALERI Crvene zvezde su u večernjim satima stigli u Liberec, gde ih sutra očekuje meč šestog kola Lige Evrope protiv Slovana.
FOTO: FK Crvena zvezda
Čim su stigli u ovaj grad igrači kluba sa "Marakane" su morali da budu podvrgnuti testiranju, iako su uradili testove na virus korona u Beogradu pred polazak.
Rezultati stižu sutra. Utakmica je zakazana baš za četvrtak od 21 sat.
Ono što je dobro za navijače Zvezde je to da će za ovaj duel konkurisati Milan Rodić i Mirko Ivanić.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
STANKOVIĆ GOVORIO O RIVALU NA PROLEĆE: Može Mančester junajted, ali kasnije
09. 12. 2020. u 15:30
NIJE IZNENAĐENjE: Borjan najbolji u Ligi Evrope kaže napredna statistika!
09. 12. 2020. u 12:06
CRVENO-BELI SE PLAŠE KORONE: Fudbaleri Zvezde putuju u Češku u četvrtak, na dan utakmice
08. 12. 2020. u 22:00
KOLIKO MOŽE PAUNOVIĆEVA SRBIJA? Duel sa evropskim šampionom otkriva pravi potencijal "orlova"
U večernjem terminu od 21.00 na stadionu "Keramika" reprezentacija Španije ugostiće selekciju Srbije u prijateljskom meču koji domaćinu služi kao važan deo priprema za Svetsko prvenstvo 2026. godine, dok će za "orlove" to biti veliki test i prilika da vide koliko mogu protiv najjačih selekcija na planeti.
27. 03. 2026. u 07:00
SKANDAL: UEFA zabranila pravoslavlje, a satanizam je dozvoljen!
Najnovije vesti iz sveta sporta, tačnije fudbala, vezane su za FK Crvena zvezda, ali je i cela Srbija, pa i celo pravosavlje pogođeno odlukom evropske kuće fudbala, UEFA.
27. 03. 2026. u 15:15
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)