GODINE SU SAMO BROJ: Bufon se oporavio od povrede, braniće protiv Barselone

Časlav Vuković

07. 12. 2020. u 15:42

LEGENDARNI italijanski golman i član Juventusa Đanluiđi Bufon, vratio se treninzima nakon povrede zbog koje je propustio poslednje četiri utakmice "stare dame".

ГОДИНЕ СУ САМО БРОЈ: Буфон се опоравио од повреде, браниће против Барселоне

Foto: EPA

Prema pisanju medija iskusni 42-godišnjak bi mogao sutra da čuva gol šampiona Italije na utakmici poslednjeg šestog kola grupne faze Lige šampiona protiv Barselone.

Trener kluba iz Torina Andrea Pirlo u susretu sa Kataloncima neće moći da računa na Đorđa Kjelinija i Meriha Demirala koji zbog povrede nisu krenuli put Španije.

Barselona i Juventus su obezbedili prolaz u osminu finala Lige šampiona, a da bi "stara dama" bila na prvom mestu potrebna joj je pobeda od tri gola razlike.

Izabranici Ronalda Kumana su slavili u oktobru u Italiji sa 2:0.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na Bernabeu

DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"

MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.

25. 02. 2026. u 06:27

Komentari (0)

PLANIRAJU NAPADE NA GASOVODE ISPOD CRNOG MORA, ALI POSLEDICE ĆE BITI KASTASTROFALNE I PO EVROPU Putin upozorio na napade na Turski tok