BIVŠI FUDBALER ZVEZDE NA TAPETU SERIJE A: Vulić mora da plati kaznu zbog simuliranja!
DOSKORAŠNjI vezista Crvene zvezde, Miloš Vulić, bio je jedna od tema sednice Disciplinske komisije Serije A.
Miloš Vulić foto: N.Paraušić
Fudbaler Krotonea kažnjen je novčano u iznosu od 2.000 evra jer je prethodnog vikenda u duelu sa Torinom pokušao da simuliranjem iznudi penal.
Dogodilo se to u 5. minutu, sudija mu je odmah pokazao žuti karton, a da nevolja po srpskog internacionalca bude veća moraće da plati i novčanu kaznu.
Vulić je dobio i upozorenje, baš kao i Frank Riberi koji je kažnjen istom kaznom zbog istog prekršaja.
Preporučujemo
TEŽAK IZBOR PRED ENGLEZIMA: Ili će igrati u Albaniji ili gube službenim rezultatom!
10. 11. 2020. u 16:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
"DRAGO MI JE ŠTO JE IRAN ISPAO SA MUNDIJALA!" Američki sekretar Malin ne krije zadovoljstvo
Američki sekretar za unutrašnju bezbednost Markvejn Malin izjavio je da mu je drago što je reprezentacija Irana eliminisana sa Svetskog prvenstva u fudbalu i da je veoma sretan što su otišli.
30. 06. 2026. u 11:51
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)