BRAZILAC NA PIRINEJIMA: Anderson iz Vest Hema prelazi u Porto na pozajmicu

Марко Паунић
Marko Paunić

06. 10. 2020. u 12:38

FUDBALER Vest Hema Felipe Anderson preći će danas na pozajmicu u Porto do kraja sezone.

БРАЗИЛАЦ НА ПИРИНЕЈИМА: Андерсон из Вест Хема прелази у Порто на позајмицу

Foto AP

Iako je prelazni rok za engleske klubove sinoć završen, u Portugalu traje do 25. oktobra, ali ekipe do večeras moraju da predaju sastave Evropskoj fudbalskoj uniji (Uefa), pa bi 27-godišnji Brazilac uskoro trebalo da potpiše ugovor sa Portom ako klub želi da on igra u Ligi šampiona, preneo je Bi-Bi-Si (BBC).

Anderson je 2018. godine iz Lacija prešao u Vest Hem za 36 miliona funti, što je tada bio rekord londonskog kluba.

On ove sezone nijednom nije bio prvotimac Vest Hema u Premijer ligi, a počeo je jednu utakmicu u Liga kupu.

Anderson je jedan od najplaćenijih igrača Vest Hema, a do sada je odigrao 72 utakmice, postigao 12 golova i imao 12 asistencija.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

TRAMP AMINOVAO, CELA RUSIJA BESNA! Najnovije vesti iz Amerike su potpuno neverovatne