SADIK ZVANIČNO U ALMERIJI: Nigerijac se oprostio od Partizana (FOTO)
NIGERIJSKI fudbaler Umar Sadik zvanično je postao novi član španskog drugoligaša, ekipe Almerije.
Umar Sadik Foto N. Paraušić
Doskorašnji napadač Partizana je pojačao klub koji ima želju da se domogne elitnog ranga španskog fudbala.
Zanimljivo, Sadik je do sada nosio crno-beli dres, a u Almeriji će na sebi imati crveno-belu opremu.
Otuda je ovaj klub na zanimljiv način predstavio Nigerijca.
- Naše boje mu dobro stoje! - piše na Tviteru Almerije.
Nigerijac je ovu priliku iskoristio da se oprosti od Partizana.
- Bez reči, ali hvala i puno ljuvabi za ovaj veliki klub. Postalo je teško vreme za odlazak. Od kada sam došao u Beograd postao sam navijač, sada odlazim kao navijač i uvek ću biti navijač - napisao je Sadik na svom Instagram nalogu.
Crno-beli su pronašli zamenu za svog dosadašnjeg prvgo napadača. Novi igrač kluba iz Humske je Francuz Žan-Kristof Bajebek.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
NOVI NAPADAČ ZVANIČNO U HUMSKOJ: Bajebek potpisao trogodišnji ugovor sa Partizanom
05. 10. 2020. u 18:56
POVRATAK DUŠANA VLAHOVIĆA! Povreda je prošlost, Srbin spreman da povede Juve do mesta koje vodi u Ligu šampiona!
DANAŠNjI program Serija A zatvoriće Juventus i Sasuolo koji se sastaju na "Alijanc stadionu" od 20 časova i 45 minuta. "Stara dama" se bori za mesto koje vodi u Ligu šampiona i mora osvajati bodove na svom terenu kako bi se našla među prva četiri na tabeli.
21. 03. 2026. u 07:20
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)