NAKNADNI POZIVI: Tumbaković za Norvešku pozvao Kataija, Zdjelara i...
SELEKTOR fudbalske reprezentacije Srbije Ljubiša Tumbaković uputio je naknadno tri poziva za oktobarske susrete.
EPA
Za mečeve protiv Norveške i one u Ligi Nacija selektor Tumbaković naknadno je pozvao fudbalera Crvene zvezde Aleksandra Kataija, Sašu Zdjelara, vezistu Partizana i Nikolu Maraša, fudbalera Almerije.
Za sada nije poznato da li je neko sem povređenog Filipa Kostića otpao sa prvobitnog spiska.
Srpske fudbalere očekuje najpre baraž duel sa Norveškom u Oslu (8.oktobar), a zatim dva meča u Ligi nacija sa Mađarskom u Beogradu (11.oktobar) i Turskom u Istanbulu (14. oktobar).
Pripreme Srbije počinju u ponedeljak, 5. oktobra u Sportskom centru FS Srbije u Staroj Pazovi.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
TUMBAKOVIĆ O MATIĆU: Probao sam da ga ubedim da je potreban, vrata su mu uvek otvorena
24. 09. 2020. u 15:17
TUMBAKOVIĆ PRED NORVEŠKU: Da li možemo da se uigramo? Naravno da ne možemo...
24. 09. 2020. u 12:53
SAKRAMENTO "LEŽI" NIKOLI JOKIĆU: Najbolji igrač današnjice obožava da igra protiv Kingsa
NOVO dominantno izdanje najboljeg košarkaša današnjice očekujemo na večerašnjem meču Sakramenta i Denvera koji se sastaju u "Golden 1 centru" četiri sata posle ponoći.
11. 12. 2025. u 13:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)