PREMIJER LIGA: Aston Vila slavila sa igračem više, Siti na gostovanju siguran protiv "vukova".

21. 09. 2020. u 23:08

ZAVRŠENI su poslednji mečevi 2. kola Premijer lige. Aston Vila je savladala Šefil rezultatom 1:0, dok je Vulverhemton poražen na svom terenu od Mančester Sitija (1:2).

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Астон Вила славила са играчем више, Сити на гостовању сигуран против вукова.

Foto EPA

Aston Vila je na svom stadionu dočekala Šefild. Gosti su već u 12. minutu ostali bez Ergana.

Ipak, imali su priliku da dođu do vođstva u 34. minutu kada je Lundstram promašio penal.

Jedini gol na meču postigao je Konsa u 63. minutu duela.

Vulvsi su dočekali vicešampiona Mančester Siti. Možemo da kažemo da su gosti u 12 minuta rešili meč. Kevin De Brujne je u 20. minutu sa "bele tačke" savladao golmana domaći.

Foden je u 32. minutu savladao Patrisija. Odlično ga je proigrao Sterling.

Na 2:1 smanjio je Himenez u 78. minutu. Domaćin je pokušao do kraja meča da izbegne poraz, ali umesto toga "građani" su postili i treći pogodak.

Igrao se peti minut nadoknade vremena kada je Gabrijel Žesus postavio konačnih 3:1.