DETALJI SASTANKA JOVIĆA I ZIDANA: Francuz se ogrešio o Srbina, Luka mirno prihvatio odluku
LUKA Jović najverovatnije odlazi iz Real Madrida.
Foto: EPA
Nakon što je Srbin izrazio nezadovoljstvo ulogom, obavio je sastanak sa trenerom Zinedinom Zidanom.
Kako piše list AS, legendarni Francuz preneo je Joviću da bi bilo najbolje da potraži novu sredinu, odnosno dobije više minuta na drugom mestu.
Javić je, s druge strane, tu odluku navodno prihvatio učtivo i smireno, iako je bio iznenađen, svestan da mu ne preostaje ništa drugo nego da se pridržava onog što mu trener kaže.
Međutim, postavlja se pitanje da li je ova odluka Francuza poštena u trenutku kada se prelazni rok približava kraju. Podsetimo, on zbog pandemije korona virusa traje do 5. oktobra.
Poštena u smislu da su mnogi klubovi ovog leta želeli da vide Jovića u svojim redovima, makar i na pozajmici. Setite se da su u "redu stajali" Čelsi, Arsenal, Milan, Napoli, Monako...
Upravo je Zidan insistirao na dolasku Jovića prošlog leta za 60 miliona evra iz Ajntrht Frankfurta, ali je prve sezone razočarao sa samo dva gola.
Sada Joviću i njegovim zastupnicima preostaje da mu nađu klub do 5. oktobra, odnosno kraja prelaznog roka.
Kao opcije nameću se Italija (Inter, Roma, Napoli) i povratak u Nemačku (Herta).
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
LUKA I SOFIJA DOBILI SINA: Pogledajte prvu fotografiju iz porodilišta (FOTO)
08. 09. 2020. u 18:48 >> 18:50
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
RUSI SE OVOME NISU NADALI: Pola Rusije besno zbog onog što se desilo u Beogradu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
23. 02. 2026. u 20:02
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (4)