SRBIN HEROJ OLIMPIJAKOSA: Ranđelović doneo trofej Kupa Grčke (VIDEO)

Ч. В.

12. 09. 2020. u 22:46

FUDBALERI Olimpijakosa su osvojili Kup Grčke, pošto su savladali AEK sa 1:0, a jedini gol postigao je Lazar Ranđelović.

СРБИН ХЕРОЈ ОЛИМПИЈАКОСА: Ранђеловић донео трофеј Купа Грчке (ВИДЕО)

Foto: Printskrin/Twitter/@olympiacosfc

Srbin je jedini gol na meču postigao u 10. minutu. Primio loptu sa desne strane i veoma preciznim udarcem doneo pehar Pirejcima.

Mogli su atinski crveno-beli i ubedljivije da slave, ali je najbolju priliku na utakmici propustio Jusuf el Arabi, koji nije realizovao penal.

Ispostavilo se da je gol Ranđelovića bio jedini na utakmici i ovo će mu mnogo značiti za narednu sezonu, da dobije što više prostora za igru.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila

ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.

16. 03. 2026. u 12:26

Komentari (0)

FUDBALSKI AS PODRŽAO IRAN, A ONDA... Nije mogao ni da sanja šta će da mu se desi zbog toga