"PRIČAĆU SA UPRAVOM!" Trener Zvezde Vladan Milojević spreman na SVE posle novog neuspeha!

Новости онлине

26. 10. 2025. u 19:44

Crvena zvezda ne samo da nije uspela da pobedi Radnički u Nišu, već je posle te utakmice Superlige Srbije usledila emotivna reakcija trenera srpskog prvaka, Vladana Milojevića.

ПРИЧАЋУ СА УПРАВОМ! Тренер Звезде Владан Милојевић спреман на СВЕ после новог неуспеха!

FOTO: M. Vukadinović

Radnički Niš i Crvena zvezda su odigrali nerešno na "Čairu", posle čega je Zvezdin strateg imao dve zanimljive izjave.

Pred kamerom TV Arena sport je rekao da je "najodgovorniji za igru, koja nije bila dobra", ali to nije bilo sve.

Potom se i na konferenciji za štampu u Nišu dotkao i činjenice da je ovo bio drug meč u nizu (posle Brage) u kome njegova ekipa nije delovala dobro na terenu.

I, zbog toga je spreman - na sve, samo da Zvezda bude dobro.

- Pričaću sa upravom kluba, jer da je dobro, nije... Odgovoran sam za igru i spreman sam na sve da Zvezdi bude bolje, jer ja sam Zvezdin čovek - istakao je Milojević.

A šta vi mislite?

Anketa

Da li je Zvezda u tolikoj krizi da Milojević treba da priča sa upravom o svom statusu?

Ako vas sport zanima, sve ono najvažnije i najzanimljivije o njemu - pratite na sportskim stranicama portala "Novosti".

Na sasvim ste dobrom mestu.

Bonus video: ŠAMPIONI U FOKUSU: Anđela Vuković | Radoznalost je njena supermoć

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSI RAZNELI BRITANCE: Prvi put od početka rata u Ukrajini okršaj je bio bez rukavica

RUSI "RAZNELI" BRITANCE: Prvi put od početka rata u Ukrajini okršaj je bio "bez rukavica"

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... Rusi se polako vraćaju i - prvi put su za rivala imali i svoje velike protivnike na međunarodnoj sceni - a Velika Britanija se u tom sportskom okršaju nije dobro provela.

08. 04. 2026. u 16:26

Komentari (0)

RUSI RAZNELI BRITANCE: Prvi put od početka rata u Ukrajini okršaj je bio bez rukavica