"LICEMER NAJVEĆI"! Nemanja Radonjić žestoko udario na Željka Obradovića
Posle Partizanovog osvajanja ABA lige i izjava trenera Željka Obradovića, stigla je žestoka reakcija fudbalera Crvene zvezde Nemanje Radonjića.
FOTO: M. Vukadinović
U komentaru na jednu od objava na društvenoj mreži Instagram, Radonjić je napisao o Obardoviću:
- Licemer najveći!
Naravno, izazvalo je to brojne reakcije i odgovore, pa „rasprava“ nije tu zaustavljena. Navijači Partizana vređali su Radionjića, uzvraćao je i on, a imao je još jednu poruku za Obradovića:
- Ja da plačem, pa red je da „najveći“ osvoji nešto“, uz brojne emotikone da plače od smeha napisao je Radonjić.
Zvezdin fudbaler je i nedavno imao objavu na Instagramu koja je izazvala veliku pažnju, bio je to odgovor selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju posle njegove izjave da fudbaler Zvezde uništava i sebe i klub i reprezentaciju.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
DELIJE SE HVATAJU ZA GLAVU! Stankoviću stiglo pojačanje, već se priključio treninzima!
13. 07. 2026. u 22:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOMINANTNO OTVARANjE PRVENSTVA: Arsenal je favorit na svom terenu
U prvom kolu druge ruske lige gledaćemo duel Arsenal Tule i Tekstilštika koji se sastaju na "Stadion Arsenalu" od 18 časova i 30 minuta.
13. 07. 2026. u 12:00
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)