GATUZO SE VRAĆA "KUĆI" Đenaro napustio Split, naredni klub je višestruki osvajač "Serije A"
Dosadašnji trener Hajduka iz Splita, Đenaro Gatuzo, trenersku karijeru bi mogao da nastavi u domovini i to u "Seriji A".
FOTO: EFE/DANIEL HAMBURY
Italijanski mediji pišu da je vrlo blizu klupe Torina. "Bikovi" žele rastanak sa trenerom Paolom Vanolijem, a Đenaro se pominje kao glavni kandidat za nasledni.
Aktuelni trener Vanoli ima važeći ugovor do 2026. godine, vredan 1,1 milion evra neto po sezoni, sa opcijom produženja, ali bi raskid već ovog leta Torino koštao oko 2,8 miliona evra bruto za njegov stručni štab.
Podsetimo, Torino je sedmostruki osvajač italijanskog prvenstva.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
"TO NAM JE VEOMA VAŽNO": Selektor Argentine se oglasio nakon meča na Svetskom prvenstvu
28. 06. 2026. u 10:38
TRAGEDIJA! Upucane najmanje četiri osobe posle meča na Svetskom prvenstvu
28. 06. 2026. u 09:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
OVO SU SVI ČEKALI! Kreće nokaut faza, verujemo u jednog od domaćina
POČINjE ono što smo svi čekali, obračuni šesnestine finala, a prvi na teren izlaze Južna Afrika i Kanada koji se sastaju u Inglvudu od 21.00.
28. 06. 2026. u 10:30
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
Fudbaleri Austrije i Alžira odigrali su meč 3. kola grupne faze i na kraju utakmice semafor je pokazivao 3:3.
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)