NEOČEKIVANO: Luka Milivojević pojačao velikog rivala crveno-belih
LUKA Milivojević se nakon jednogodišnjeg izleta u Ujedinjene Arapske Emirate vraća u evropski fudbal.
FOTO: EPA-EFE
Bivši reprezentativac Srbije je za tim Al Šababa u koji je stigao kada je trener bio Marko Nikolić postigao šest golova na 49 utakmica i imao tri asistencije.
Bivši prvotimac Crvene zvezde karijeru bi mogao da nastavi u Arisu. Klubu sa najvećim brojem stranaca u grčkom fudbalu, ima ih čak 27 od 30 igrača.
Inače Luka Milivojević ima iskustva igranja u Grčkoj, jer je od leta 2014. do januara 2017. godine igrao za Olimpijakos. Zbog toga će biti veoma interesantno da se vidi kako će na ovaj transfer reagovati navijači crveno-belih.
Aris je trenutno šestoplasirani tim u Superligi Grčke, a ambicije kluba su da se izbori mesto među pet najbolji i samim tim izlazak na evropsku scenu.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
STARA DAMA LEČI EVROPKE RANE U RIMU: Vučica je (skoro) nepobediva na Olimpiku, ovde su slavili samo Inter i Napoli (plus Torino dva puta)
ROMA dočekuje Juventus na Olimpijskom stadionu u ključnom susretu u trci za kvalifikacije za Ligu šampiona.
01. 03. 2026. u 06:00 >> 03:00
NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Dobio šokantne vesti
Najnovije vesti iz tenisa pogodile su mnoge, a među njima je i Novak Đoković.
02. 03. 2026. u 17:01
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)