"BRATE, BILO JE ZADOVOLJSTVO"! Aleksandar Mitrović se oprostio od Nejmara

Марко Паунић
Marko Paunić

29. 01. 2025. u 13:52

Reprezentativac Srbije, Aleksandar Mitrović oprostio se od bivšeg saigrača Nejmara, koji je raskinuo ugovor sa Al Hilalom i vratio se u Santos.

БРАТЕ, БИЛО ЈЕ ЗАДОВОЉСТВО! Александар Митровић се опростио од Нејмара

FOTO: Profimedia

Iako su zajedno proveli kratko vreme u Saudijskoj Arabiji, Nejmar je ostavio snažan utisak na saigrače, a najbolji strelac Al Hilala nije propustio priliku da mu poželi sreću.

- Moj brate, bilo je zadovoljstvo deliti teren i sjajne trenutke sa tobom u Al Hilalu. Želim ti sav uspeh i sreću u sledećem poglavlju. Ostani veliki, prijatelju moj“, napisao je Mitrović na svom Instagramu, uz zajedničku fotografiju sa Brazilcem.

Podsetimo, Nejmar je u Al Hilalu odigrao samo sedam utakmica zbog brojnih povreda i nije uspeo da ostavi dublji trag u ekipi. Pored Mitrovića, dres Al Hilala nosi još jedan srpski fudbaler – vezista Sergej Milinković-Savić.

BONUS VIDEO: Sportski skandal koji je ušao u istoriju

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.

06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01

Komentari (0)

Vaseljenski patrijarh Vartolomej I i predsednik kompanije Tasyapı Emrulah Turanli: Vizija koja povezuje Istanbul i Srbiju