ŠOK ZA ŠOKOM! Dok su mu se borili za život, majka nesrećnog fudbalera kolabirala
UŽASNE scene videli smo juče na utakmici Fiorentine i Intera.
FOTO: Tanjug/AP
Naime, meč je prekinut posle 17 minuta igre nakon što se Edoardo Bove (22) srušio na teren. Na društvenim mrežama se pojavilo nekoliko snimaka teških trenutaka, a neposredno nakon što je meč definitivno prekinut, Fiorentina se oglasila i javila da je Bove spasen na terenu nakon gubitka svesti i da je prebačen u Univerzitetsku bolnicu Karegi gde je boravio na intenzivnoj nezi u stabilnom stanju.
"Gazeta delo sport" je donela nove detalje drame na stadionu "Artemio Franki".
Ovaj list navodi da je mami fudbalera Tanji pozlilo dok je medicinski tim ukazivao pomoć njenom sinu i da je tada ostala bez svesti.
FOTO: Tanjug/AP
- Ljubičasto hodočašće navijača bez reči, automobili saigrača koji su stizali u bolnicu sa spuštenim glavama i bez želje da govore, mama Tanja koja nije izdržala kada je videla sina kako se ruši i, nakon što joj je pozlilo, odvedena je u pratnji gradonačelnice Sare Funaro - navedeno je u tekstu "Gazete".
Jutro nakon prekida nije poznato kada će meč biti nastavljen, ali sada je svima bitnije kakvi će biti rezultati svih potrebnih analiza koje budu odrađene.
Inače, mladi Bove je prošao omladinsku školu Rome, gde je zaigrao i za prvi tim, a u Fiorentinu je došao u letnjem prelaznom roku ove godine na pozajmicu.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo
UŽASNE SCENE IZ ITALIJE: Fudbaler Fiorentine kolabirao, utakmica prekinuta
01. 12. 2024. u 18:37
SLAVLjE MOŽE DA POČNE: Đenova trijumfovala u Udinama nakon jedne decenije
01. 12. 2024. u 15:41
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)