UEFA PRELOMILA! Evo ko će deliti pravdu na meču Srbija - Švajcarska
Italijan Simone Soca biće glavni sudija na meču trećeg kola grupe A4 Lige nacija između Srbije i Švajcarske, saopštila je danas Evropska fudbalska unija (UEFA).
FOTO: M. Vukadinović
Njegovi pomoćnici biće Đovani Bačini i Davide Imperiale, a UEFA je za četvrtog sudiju odredila još jednog Italijana Đovanija Ajroldija.
Soca (37) je ove sezone sudio dva meča u kvalifikacijama za Ligu šampiona, kao i jedan duel kvalifikacija za Ligu konferencije. On je bio glavni arbitar na utakmici Lige Evrope između Mančester junajteda i Tventea, a ove sezone sudio je i tri meča u Seriji A.
Utakmica između Srbije i Švajcarske biće odigrana 12. oktobra, od 20.45 časova, u Leskovcu.
Preporučujemo
TURNIR U MALOM FUDBALU: Novčane nagrade za prva tri mesta - veliki događaj u Smederevu
29. 06. 2026. u 18:16
VELIKA ŠTETA! Miomir Kecmanović uzdrmao Sinera i izgubio posle velike borbe
29. 06. 2026. u 18:08
AMERIKANCI PUCAJU OD SAMOPOUZDANjA: Želimo da osvojimo Svetsko prvenstvo!
29. 06. 2026. u 17:49
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ZVEZDAŠ SAM OD MALENA, ZATO SAM ODBIO PARTIZAN" Reprezentativac Srbije Nikola Jović otkrio da je imao ponude i crveno i crno-belih
Srpski reprezentativac Nikola Jović otkrio je da je imao ponude i Zvezde i Partizana.
29. 06. 2026. u 12:06
LAPSUS ILI SAMOUVERENOST?! Selektor Hrvatske: "Kada prođemo Portugal, videćemo šta i kako dalje!"
Fudbaleri Hrvatske igraće u šesnaestini finala Mundijala protiv Portugala. Na papiru Kristijano Ronaldo i drugovi su favoriti, ali to ništa ne mora da znači na terenu. Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić obratio se javnosti pred ovaj duel.
29. 06. 2026. u 08:42
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)