BRUKA I SRAMOTA! Srpkinje brutalno pokradene na meču sa Engleskom (VIDEO)
MUŠKA seniorska reprezentacija Srbije se nije proslavila na Evropskom prvenstvu u fudbalu, završili su takmičenje u grupnoj fazi, a njihovim stopama bi mogle i devojke do 19 godina, iako tako nešto nisu zaslužile.
Foto: Printskrin
Srpkinje su nakon poraza od Francuske 3:1 u prvom kolu takmičenja koje se održava u Litvaniji pružile sjajan otpor Engleskoj i samo zbog sudijske greške su ostale bez tri boda.
Naime, vodile su naše devojčice protiv Engleske od 68. minuta prelepim golom Nine Matejić. Solo prodor fudbalerke Crvene zvezde dao je rezultat, koji je bio aktivan sve do 90. minuta.
Tada je sudinica pokazala na belu tačku posle skandalozne odluke, iako je ruka igračice Srbije bila skroz uz telo i maltene da nije uticala direktno na igru. Bunile su se devojke, ali rezultata nije bilo...
Mia Enderbi je bila sigurna egzekutorka, pa je tako kolo pre kraja Srbija u takvoj poziciji da mora da se nada izuzetno ubedljivoj pobedi protiv Litvanije i da će Francuska poraziti Englesku. U suprotnom, turnir je za nas završen.
BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez
EMOTIVNO VEČE NA "OLIMPIKU": Legendarni kapiten se vraća kući, navijačima Rome će biti čudno da ne bodre svog voljenog sina
POSLEDNjI meč 17. kola Serije A donosi emotivan duel na Olimpiku, gde Roma dočekuje Đenovu. U centru pažnje je povratak Danijelea De Rosija u Rim, ovoga puta kao rivala, dok domaćin traži pobedu kojom bi održao korak za timovima iz vrha tabele.
29. 12. 2025. u 09:00
TO BI BILO TO? Novak Đoković najavio kraj karijere
Najnovije vesti iz tenisa vezane su i za fudbal, a za sve su "krivi" Novak Đoković i Kristijano Ronaldo.
29. 12. 2025. u 13:22
KOS SE JAVNO POHVALIO: Nakon što je priznao da živi sa Čedom, stiglo iznenađenje od naše pevačice (FOTO)
NIJE krio oduševljenje!
29. 12. 2025. u 09:35
Komentari (0)