Veliki Alesandro Del Pjero podržao malu školu fudbala iz Vranja (VIDEO)
Dečacima koji i tokom leta vredno treniraju u školi fudbala “Prestiž” u Vranju nedavno je stigla podrška od čuvenog fudbalera Aleksandra Del Pjera.
Foto: J.S.
Ovaj čuven italijanski fudbaler koji je igrao u napadu i mnogi ga smatraju najboLjim igračem svoje generacije odlučio je da da vetar u leđa dečacima koji vredno rade, treniraju i sanjaju snove o sportskim uspesima.
- Zahvaljujući mom velikom prijatelju i saigracu Vladi Smitu, pozdrave našoj školi fudbala poslao jedan od najboljih svetskih fudbalera, zvezda Juventusa i Italijanske reprezentacije. Deca su presrećna, a on je pokazao da nije samo veliki sportista već I veliki čovek I pedagog – kaže prvi čovek vranjske škole fudbala Joca Ristić.
FOTO: Privatna arhiva
Podsećamo Pele je Aleksandra Del Pjera na svojoj FIFA 100 listi izabrao među 125 najboLjih fudbalera svih vremena, a UEFA ga je uvrstila na popis najboLjih evropskih fudbalera u proteklih 50 godina.
Preporučujemo
"ZASLUŽILI SMO..." Penjaroja otvorio dušu nakon meča Virtus - Partizan
11. 03. 2026. u 22:58
PARTIZAN PREŽIVEO DRAMU U BOLONjI: Ranjeni crno-beli pokazali zube u Italiji
11. 03. 2026. u 22:43 >> 22:49
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)