ISTI USPEH KAO I U CRVENOJ ZVEZDI: Milojević sa Vaslom bolji od prvaka Azije
POSLE čak 17 godina čekanja Al Vasl je dočekao duplu krunu u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
FOTO: M. Vukadinović
Sve to pod vođstvom nekadašnjeg trenera Crvene zvezde Miloša Milojevića (41), koji je u klub stigao na početku sezone i dva kola pre kraja lige teoretski osigurao titulu. Prethodno, u kupu je bio bolji od Šababa (3:0), na čijoj je klupi bivši strateg Partizana Marko Nikolić.
Vasl je postao prvak, iako sa budžetom ne spada među najjače timove u Emiratima. Zanimljivo, Al Ain, koji je tek treći u ovom prvenstvu, proteklog vikenda je osvojio Azijsku ligu šampiona.
KERIK VODI JUNAJTED U LIGU ŠAMPIONA? Crveni đavoli "lete" nakon smene trenera, ali ako neko zna kako da ih pobedi to je Totenhem
MANČESTER junajted dočekuje Totenhem u derbiju 25. kola Premijer lige (13.30), sa jasnom namerom da nastavi pobedničku seriju pod vođstvom Majkla Karika, dok Sparsi na "Old traford" dolaze u promenljivoj formi, ali osokoljeni skorijim istorijatom međusobnih duela ovih ekipa.
07. 02. 2026. u 07:20
KAO DA SE NIŠTA NIJE NI DESILO: Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger objavama oduševili mnoge!
"Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger su se razveli". Tako su javljali mnogi svetski mediji, nakon početne informacije u nemačkom Bildu kako slavni sportski par više ne živi zajedno. Potom se činilo da stvari nisu tako crne između njih dvoje, ali... Zapravo, baš jesu. Sada svako od njih živi svoj život - i, izgleda, uživaju.
09. 02. 2026. u 14:50
NAJVIŠI ČIN MONAŠTVA U PRAVOSLAVLjU: Ko su Shi monasi?
OVO postriženje naziva se „drugim krštenjem“, postrizavani se očišćuje od svih grehova i postaje "sin svetlosti“.
08. 02. 2026. u 09:25
Komentari (0)