MILAN SE RASTAJE SA DEFANZIVCEM: Kapiten Danske će Evropsko prvenstvo i duel sa Srbijom dočekati kao slobodan igrač

Defanzivac Milana Simon Kjaer (35) će na kraju sezone napustiti klub sa San Sira, potvrdio je menadžer danskog fudbalera.

МИЛАН СЕ РАСТАЈЕ СА ДЕФАНЗИВЦЕМ: Капитен Данске ће Европско првенство и дуел са Србијом дочекати као слободан играч

Foto: Profimedia

- Kjaer je u idealnoj situaciji. Biće kapiten Danske na predstojećem Evropskom prvenstvu bez kluba što će privući dodatnu pažnju zainteresovanih strana, koja nije bila mala i tokom zime - rekao je fudbalerov zastupnik za danski Bold.

Kjaer je u Milanu od januara 2020. godine kada je došao kao pozajmljen igrač Sevilje, te ga je italijanski klub otkupio na kraju te sezone.

Ove sezone je upisao 24 nastupa u dresu ''rosonera''.

BONUS VIDEO: Ovako je trener Zvezde Vladan Milojević reagovao posle remija sa Vojvodinom u prvenstvu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

GROBARI U DELIRIJUMU, DELIJE SKIDAJU KAPU: On je novi trener FK Partizan?!