LUČANCI PREKINULI NIZ BEZ POBEDE: Radničkom ne prija Mladost

Tanjug

03. 04. 2024. u 18:47

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su na domaćem terenu ekipu kragujevačkog Radničkog 1923 sa 2:0 (1:0) u utakmici 28. kola Superlige Srbije.

ЛУЧАНЦИ ПРЕКИНУЛИ НИЗ БЕЗ ПОБЕДЕ: Радничком не прија Младост

Mladost je posle ove pobede zauzela sedmo mesto sa 40 bodova, dok četiri boda više ima Radnički na šestoj poziciji.

Golove za domaći tim danas su postigli Marko Veličković u 12. minutu i Žarko Udovičić u 50. minutu.

U narednom kolu nacionalnog šampionata klub iz Lučana biće gost ekipe Javora, dok fudbaleri Radničkog na svom stadionu dočekuju ekipu subotičkog Spartaka.

Inače, domaćin nije okusio slast pobede u prethodne tri utakmice, a na tabeli se Radnički nalazi na šestom mestu sa 44 boda, četiri više od sedmoplasirane Mladosti.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“