PREOKRET: Trener PSŽ-a najavio da Mbape ipak ostaje u Parizu?
Luis Enrike trener PSŽ-a smatra da bi Kilijan Mbape mogao da donese odluku pozitivnu po parižane i ne pređe u madridski Real.
Foto Tanjug/AP
On je pred večerašnji "Klasik" sa Marsejom poručio da nije nemoguće da Francuz ostane.
- Poslednji 'Klasik' za Embapea večeras? Ko to kaže? Ja se i dalje nadam da će Kilijan ostati u Parizu. I dalje ništa nije objavio, možda se predomisli. Zamislite da osvojimo sva četiri trofeja i Embape onda shvati da treba da ostane, što da ne - zapitao je Enrike.
Već dugo se spekuliše šta će Mbape uraditi, ali u ovom trenutnu deluje mnogo realnije da Francuz napusti ''Park prinčeva'' kao slobodan igrač i potpiše za ''kraljevski klub''.
BONUS VIDEO: Ovako je Hvang duplirao prednost crveno-belih u Ivanjici
Preporučujemo
SAMARDžIĆ OTKRIO: Srbin bio na pragu potpisa za italijanskog velikana
30. 03. 2024. u 15:35
ZVEZDA UBEDLjIVA U IVANjICI: Crveno-beli pobedili Javor i dodatno povećali prednost na tabeli (VIDEO)
30. 03. 2024. u 17:52 >> 17:45
UVERTIRA ZA VELIKO FINALE KUPA KRALjA: Bitka na "Metropolitanu" bez kalkulacija
OVOGIDNjŠI finalisti Kupa kralja sudariće se ovog vikenda u La Ligi kada Atletiko Madrid na svom terenu dočekuje Real Sosijedad (18.30). Madriđani žele treću uzastopnu pobedu u prvenstvu, dok gosti iz San Sebastijana pokušavaju da ostanu u trci za evropska mesta.
07. 03. 2026. u 08:00
ZAPAD U NEVERICI, TRAMP U ŠOKU! Evo šta su Turci upravo uradili zbog napada Amerikanaca i Izraela na Iran
Nakon što su Sjedinjene Američke Države i Izrael ivršili napad na Iran, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze, desila se jedna potpuno nesvakidašnja stvar.
06. 03. 2026. u 22:52
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (0)