PARTIZAN I ZVEZDA PRED ''KRCATOM'' MARAKANOM? Veliko interesovanje za predstojeći derbi, ''grobari'' za jedan dan kupili ceo kontigent karata
Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana u subotu 9. marta odigraće 172. večiti derbi. Veliko interesovanje vlada za ovaj duel, a to pokazuje i broj prodatih ulaznica.
foto: AP
Crvena zvezda je već obavestila svoje navijače da je ostalo još malo karata za dvoboj sa Partizanom i da se one mogu kupiti samo onlajn. S druge strane, Partizan je od ljutog rivala juče dobio prvi kontigent od 5.000 ulaznica. Sve su planule za samo jedan dan.
Crno-beli će od Crvene zvezde da dobiju dodatni kontigent karata za južnu i zapadnu tribinu sektor jedan. Te karte će da se prodaju na blagajnama stadiona u Humskoj od srede od 10 časova.
Partizan je trenutno vodeći u Superligi Srbije, crno-beli imaju bod više od svog najvećeg rivala Crvene zvezde.
Jasno je koliko je ovaj derbi bitan za obe strane, te da pobeda jedne ili druge ekipe može da bude veliki korak ka osvajanju titule.
BONUS VIDEO: Košarkašice Mege osvojile Kup pobedom nad Partizanom
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ZVEZDA POČINjE EVROPSKU MISIJU: Larn ne sme predstavljati problem "crveno-belima" ako misle da se plasiraju u LŠ
Crvena zvezda u utorak započinje novu evropsku sezonu gostovanjem Larnu u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Na stadionu "Inver park" severnoirski šampion pokušaće da nastavi svoj istorijski pohod, ali će protiv sebe imati daleko iskusnijeg rivala, koji želi da već u prvom meču napravi veliki korak ka narednoj rundi (21.00).
21. 07. 2026. u 07:06 >> 07:06
FUDBALSKI SVET ZAVIJEN U CRNO! Preminuo legendarni engleski reprezentativac!
Samo dan posle završetka Svetskog prventstva u fudbalu stigle su tužne vesti sa Ostrva.
20. 07. 2026. u 16:32
SNIMLjEN U VUKOVARU: Vozaču iz Borova 2. NAJVEĆA KAZNA u istoriji Hrvatske - evo šta je zgrešio
PREMA svemu sudeći, hrvatska policija u poslednje vreme izriče sve veće novčane kazne za počinjene saobraćajne prekršaje.
20. 07. 2026. u 19:45
Komentari (0)