PAKLENA MAŠINA NA TERENU: Oni pišu istoriju (VIDEO)

03. 03. 2024. u 08:55

Inter Majami je nakon tri meča u novoj sezoni MLS neporažen. Upisao je Inter drugu pobedu, i to ubedljivu protiv Orlando sitija.

ПАКЛЕНА МАШИНА НА ТЕРЕНУ: Они пишу историју (ВИДЕО)

Mesi, Suarez, Buskets i Alba bili su od prvog minuta na terenu. Uz Mesija i Suareza Tejlor je bio u napadu i baš je ovaj trojac obavio sav posao na utakmici.

Počelo je sa dva gola Luisa Suareza, da bi Urugvajac zatim upisao i asistenciju proigrao Tejlora za 3:0.

Mogao je Suarez i do het-trika u prvom poluvremenu, ali mu je treći gol poništen zbog ofsajda.

Nadovezao se u drugom poluvremenu Leo Mesi sa dva gola, a drugi je dao na asistenciju Suareza u 62. minutu pa je Urugvajac mogao mirno da izađe iz igre pet minuta kasnije.

Bonus video PUNA MREŽA "BRĐANA": Ovako je Zvezda došla do trećeg gola protiv Čukaričkog