MENIG POGODIO ZA NOVI KLUB: Bivši fudbaler Partizana zatresao mrežu u Turskoj (VIDEO)

Filip Milošević

25. 02. 2024. u 13:29

Donedavni krilni fudbaler Partizana Kvinsi Menig od ove zime igra u Turskoj, u ekipi Sivaspora, a danas je u svom drugom nastupu u dresu novog kluba postigao i svoj prvi pogodak.

МЕНИГ ПОГОДИО ЗА НОВИ КЛУБ: Бивши фудбалер Партизана затресао мрежу у Турској (ВИДЕО)

U turskom prvenstvu ekipa Sivaspora dočekala je Pendikspor, a bivši igrač Partizana, Kvinsi Mening našao se u startnoj postavi domaćeg tima.

Gosti su poveli već u 16. minutu golom Kaje, ali je upravo Menig započeo rezultatski preokret.

Samo deset minuta kasnije, Menig je istrčao kontru na dodavanje Harisisa, pobegao je defanzivcima gostiju po levoj strani, ušao u kazneni prostor i iskosa sa leve strane pogodio suprotni ugao za 1:1.

Tim rezultatom je završeno prvo poluvreme, a u nastavku su Osmanpaša i Manaj postigli još dva gola za domaće i doneli ubedljivih 3:1 za Sivaspor.

BONUS VIDEO: Kosovo je Srbija: Ovo su "delije" uradile na meču Siti - Zvezda

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna prestala da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna "prestala" da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

Rusija ovih dana sa ponosom ističe da na Evropskom prvenstvu u boksu čiji je domaćin Srbija njeni takmičari mogu da nastupaju uz sva državna znamenja, a i pod imenom zemlje iz koje su, kao i da se himna Ruske Federacije intonira kada neko od Rusa dođe do zlatne medalje. Međutim, baš sa tom himnom desio se jedan neočekivani problem. A onda je usledila vrlo emotivna scena...

28. 04. 2024. u 19:44